Записатись на тест-драйв Запис на ТО Запис на кузовний ремонт Запит на запчастини Toyota Брошури та Прайси Контакти

Полірування кузова автомобіля

Полірування кузова надає автомобілю не лише відмінний зовнішній вигляд, але й допомагає усунути мікротріщини, подряпини, видалити найдрібніші нерівності покриття і захисти від зовнішніх чинників.

Лакофарбове покриття часто вразливе до мікротріщин і видимих дефектів, які призводять до потрапляння агресивних речовин під шар фарби і як наслідок виникнення зовні процесу корозії. З часом корозія збільшується і в результаті, коли дефект стає більш помітним, то власнику автомобіля доводиться витрачати значні кошти на зупинку цього процесу і відновлення лакофарбового покриття. Тому періодичне проведення полірування — це один з методів надійного захисту кузова.

Що таке полірування?

За один раз якісно відполірувати кузов авто неможливо. Весь процес можна поділити на етапи:

  • часткове зняття лакофарбового покриття, застосовуючи дрібноабразівні шкурки;
  • проведення відновлювального полірування, використовуючи абразивну пасту;
  • проведення захисної поліровки - неабразивною пастою для додання спеціального блиску.

Відновлювальне полірування усуває неглибокі подряпини, які не перевищують глибини лакофарбного покриття до грунту. Так само цей вид полірування застосовується для видалення потертостей і оксидованих шарів, які виглядають як помутнівші плями та смуги.

Цей вид полірування вважається досить трудомістким процесом. Зняття покриття фарби з поверхні абразивними пастами здійснюється на рівні 5 мкм. Тому без порушення цілісності покриття, зробити повторне полірування можна мінімум 10-20 разів.

Захисне полірування призначене, щоб захистити лакофарбне покриття від негативних впливів середовища. Проводять його на основі безабразивних поліролей до складу яких входять віску та синтетичні матеріали. Термін захисту кузова авто після полірування становить в середньому 6 місяців.

Крім полірування кузова, наші спеціалісти проводять також полірування фар і ліхтарів автомобіля. Полірування зазначених елементів кузова надають автомобілю максимально привабливий вигляд, ефект новизни і збереження зовнішнього відмінного стану транспортного засобу.

Нехай ваш автомобіль буде із здоровим блиском!

тел.: +38 (0332) 78 39 32
+38 (0332) 78 80 04
+38 (050) 338 18 99
E-mail: mykola.oliynyk@autoconcept.toyota.ua
volodymyr.gerashchenko@autoconcept.toyota.ua
contact@autoconcept.toyota.ua

Повернутися назад