Записатись на тест-драйв Запис на ТО Запис на кузовний ремонт Запит на запчастини Toyota Брошури та Прайси Контакти

Ремонт вм’ятин без фарбування

Кузовний ремонт визнають самим витратним як за часом, так і по коштам. Але інколи від дефектів кузова все-таки можна обійтися «малою кров'ю».

Причин появ вм'ятин на автомобілі можна нарахувати чимало. Як правило, це:

 • наслідки стихійних погодних умов
 • результат легкого ДТП або дій перехожих на вулиці
 • необережне паркування
 • падіння предметів з висоти.

Багато автовласників стикалися з подібними проблемами, але далеко не всі знають про технології вирівнювання вм'ятин з кузова авто без необхідності відновлення лакофарбового покриття.

На сьогоднішній день технологія PDR (Paintless Dent Repair) є найбільш популярним методом видалення вм'ятин на авто, яка добре зарекомендувала себе на ринку. Умовно її розділяють на три основні етапи:

1. Клейовий метод

На площу ушкодження за допомогою спеціального термоклею приклеюються пістони (грибки) різної форми і розмірів, в залежності від геометрії вм'ятини. Потім фахівець використовує мініліфтер для витягування її загальної площі. Після того, як майстер закінчив роботу клейовим методом, він відклеює пістон разом з термоклеєм, завдяки професійному розчину, при цьому фарба ні в якому разі не пошкоджується.

Метод використовується для витягування загальної площі вм'ятини, а також для вм'ятин, до яких немає доступу зсередини.

2. Робота з гачками зсередини

Вплив зсередини: фахівець заводить гачок через спеціальні технологічні отвори або знімає обшивку всередині салону і плавними рухами доводить геометрію вм'ятини до її заводського стану. PDR технологія також дозволяє відновлювати пошкоджені ребра жорсткості за допомогою гачків.

3. Доопрацювання керном з насадками

Ми використовуємо керни з тефлоновим або силіконовим насадками. Доопрацювання керном необхідна для відновлення ребер жорсткості зовні і виведення металу під шагрень. Це останній етап, який передбачає PDR технологія.

4. Локальне полірування

Якщо на вм'ятині подряпаний лак, то після того, як фахівець закінчить основну роботу - вирівнювати вм'ятини без фарбування, він відполіровує дрібні подряпини.

Технологія ремонту вм'ятин без фарбування PDR - це чудове рішення для власників, які готують свій автомобіль до продажу. Автомобіль «зустрічають по одягу», і бездоганність його зовнішнього вигляду - гарантія успішного продажу.

Усунення вм'ятин без фарбування за технологією PDR практично позбавлене недоліків і має такі переваги:

 • Деталь не фарбують. Якщо навіть не вдалося видалити вм'ятину, то пофарбувати її можна завжди, а ось вирівняти вм'ятину після фарбування – ні.
 • Економія часу. Ремонт PDR займає значно менше часу ніж класичний спосіб відновлення пошкодженої деталі (від 20 хвилин до 8 годин роботи, а інколи більше).
 • Економія коштів на ремонтні роботи.
 • Автомобіль немає обмежень в експлуатації. Наприклад: після зроблення класичного ремонту – фарбування, необхідно 2 місяці в щадному режимі обслуговувати авто, тому що фарба недостатньо тверда і свіжа. Після видалення вм'ятин немає жодних обмежень.
 • Відсутність розбирання деталі.

Чи існує альтернатива вирівнюванню вм'ятин без фарбування?

При класичному ремонті кузова деталь демонтують, рихтують, готують, фарбують заново. На кілька днів потрібно залишати автомобіль на сервісі. У вартість фарбування однієї деталі у ряді випадків додатково сплачуються послуги електрика, арматурника, колориста. Одним словом, це не самий ефективний і дешевий спосіб ремонту.

Чи завжди допоможе вирівнюванню вм'ятин за технологією PDR?

Використовувати цей метод доцільно в випадках, коли немає пошкодження лакофарбового покриття. Найскладніше і рідко видаляються гострі вм'ятини. Вони можуть бути і невеликими, але дуже важкими. Не рекомендовано видалення вм'ятин кузова у слідуючих випадках:

 • пошкоджена деталь була перефарбована
 • низької якості лакофарбове покриття
 • автомобілю більше 15 років
 • попередній кузовний ремонт зроблений не якісно або з порушенням технології

Спеціалісти нашої компанії мають великий досвід у виконанні видалення вм'ятин на авто.

Пропонуємо до Вашої уваги деякі фотографії отриманих результатів від застосування цієї технології:

До Після

Ціни на видалення вм'ятин без фарбування

Кожна вм'ятина — індивідуальна, і вартість її видалення залежить від розмірів, товщини металу, складності доступу, елемента на якому вона знаходиться, зачеплених ребер жорсткості. Для визначення остаточної ціни рекомендуємо:

1. Під'їхати до нашого сервісу на безкоштовну консультацію.

Точну вартість і час ремонту Ви зможете дізнатися тільки після огляду ушкодження спеціалістом! Під'їжджайте до нас на безкоштовну оцінку - майстер проконсультує Вас, відповість на всі питання, і після цього Ви будете приймати рішення. Наша адреса: проспект Відродження 34а, будівля автосалону Тойота Центр Луцьк “Автоконцепт”.

2. Оцінити вартість видалення вм'ятини по фото

Сфотографуйте вм'ятину на Вашому авто з декількох ракурсів і відправте фотографії на e-mail адресу: mykola.oliynyk@autoconcept.toyota.ua в листі вкажіть Ваше ім'я та номер телефону. Ми зв'яжемося з вами протягом 24 годин.

Відповідь потрібна швидше? Телефонуйте +38 (0332) 78 39 32, +38 (050) 338 18 99 або запишіться через онлайн форму.

Повернутися назад