Замовити онлайн консультацію Запис на ТО Запис на кузовний ремонт Запит на запчастини Toyota Брошури та Прайси Контакти

Ремонт вм’ятин без фарбування

Кузовний ремонт визнають самим витратним як за часом, так і по коштам. Але інколи від дефектів кузова все-таки можна обійтися «малою кров'ю».

Причин появ вм'ятин на автомобілі можна нарахувати чимало. Як правило, це:

 • наслідки стихійних погодних умов
 • результат легкого ДТП або дій перехожих на вулиці
 • необережне паркування
 • падіння предметів з висоти.

Багато автовласників стикалися з подібними проблемами, але далеко не всі знають про технології вирівнювання вм'ятин з кузова авто без необхідності відновлення лакофарбового покриття.

На сьогоднішній день технологія PDR (Paintless Dent Repair) є найбільш популярним методом видалення вм'ятин на авто, яка добре зарекомендувала себе на ринку. Умовно її розділяють на три основні етапи:

1. Клейовий метод

На площу ушкодження за допомогою спеціального термоклею приклеюються пістони (грибки) різної форми і розмірів, в залежності від геометрії вм'ятини. Потім фахівець використовує мініліфтер для витягування її загальної площі. Після того, як майстер закінчив роботу клейовим методом, він відклеює пістон разом з термоклеєм, завдяки професійному розчину, при цьому фарба ні в якому разі не пошкоджується.

Метод використовується для витягування загальної площі вм'ятини, а також для вм'ятин, до яких немає доступу зсередини.

2. Робота з гачками зсередини

Вплив зсередини: фахівець заводить гачок через спеціальні технологічні отвори або знімає обшивку всередині салону і плавними рухами доводить геометрію вм'ятини до її заводського стану. PDR технологія також дозволяє відновлювати пошкоджені ребра жорсткості за допомогою гачків.

3. Доопрацювання керном з насадками

Ми використовуємо керни з тефлоновим або силіконовим насадками. Доопрацювання керном необхідна для відновлення ребер жорсткості зовні і виведення металу під шагрень. Це останній етап, який передбачає PDR технологія.

4. Локальне полірування

Якщо на вм'ятині подряпаний лак, то після того, як фахівець закінчить основну роботу - вирівнювати вм'ятини без фарбування, він відполіровує дрібні подряпини.

Технологія ремонту вм'ятин без фарбування PDR - це чудове рішення для власників, які готують свій автомобіль до продажу. Автомобіль «зустрічають по одягу», і бездоганність його зовнішнього вигляду - гарантія успішного продажу.

Усунення вм'ятин без фарбування за технологією PDR практично позбавлене недоліків і має такі переваги:

 • Деталь не фарбують. Якщо навіть не вдалося видалити вм'ятину, то пофарбувати її можна завжди, а ось вирівняти вм'ятину після фарбування – ні.
 • Економія часу. Ремонт PDR займає значно менше часу ніж класичний спосіб відновлення пошкодженої деталі (від 20 хвилин до 8 годин роботи, а інколи більше).
 • Економія коштів на ремонтні роботи.
 • Автомобіль немає обмежень в експлуатації. Наприклад: після зроблення класичного ремонту – фарбування, необхідно 2 місяці в щадному режимі обслуговувати авто, тому що фарба недостатньо тверда і свіжа. Після видалення вм'ятин немає жодних обмежень.
 • Відсутність розбирання деталі.

Чи існує альтернатива вирівнюванню вм'ятин без фарбування?

При класичному ремонті кузова деталь демонтують, рихтують, готують, фарбують заново. На кілька днів потрібно залишати автомобіль на сервісі. У вартість фарбування однієї деталі у ряді випадків додатково сплачуються послуги електрика, арматурника, колориста. Одним словом, це не самий ефективний і дешевий спосіб ремонту.

Чи завжди допоможе вирівнюванню вм'ятин за технологією PDR?

Використовувати цей метод доцільно в випадках, коли немає пошкодження лакофарбового покриття. Найскладніше і рідко видаляються гострі вм'ятини. Вони можуть бути і невеликими, але дуже важкими. Не рекомендовано видалення вм'ятин кузова у слідуючих випадках:

 • пошкоджена деталь була перефарбована
 • низької якості лакофарбове покриття
 • автомобілю більше 15 років
 • попередній кузовний ремонт зроблений не якісно або з порушенням технології

Спеціалісти нашої компанії мають великий досвід у виконанні видалення вм'ятин на авто.

Пропонуємо до Вашої уваги деякі фотографії отриманих результатів від застосування цієї технології:

До Після

Ціни на видалення вм'ятин без фарбування

Кожна вм'ятина — індивідуальна, і вартість її видалення залежить від розмірів, товщини металу, складності доступу, елемента на якому вона знаходиться, зачеплених ребер жорсткості. Для визначення остаточної ціни рекомендуємо:

1. Під'їхати до нашого сервісу на безкоштовну консультацію.

Точну вартість і час ремонту Ви зможете дізнатися тільки після огляду ушкодження спеціалістом! Під'їжджайте до нас на безкоштовну оцінку - майстер проконсультує Вас, відповість на всі питання, і після цього Ви будете приймати рішення. Наша адреса: проспект Відродження 34а, будівля автосалону Тойота Центр Луцьк “Автоконцепт”.

2. Оцінити вартість видалення вм'ятини по фото

Сфотографуйте вм'ятину на Вашому авто з декількох ракурсів і відправте фотографії на e-mail адресу: mykola.oliynyk@autoconcept.toyota.ua в листі вкажіть Ваше ім'я та номер телефону. Ми зв'яжемося з вами протягом 24 годин.

Відповідь потрібна швидше? Телефонуйте +38 (0332) 78 39 32, +38 (050) 338 18 99 або запишіться через онлайн форму.

Повернутися назад