Замовити онлайн консультацію Запис на ТО Запис на кузовний ремонт Запит на запчастини Toyota Брошури та Прайси Контакти

Повітряні фільтри салону Toyota

Пересуваючись сучасними містами та проводячи багато часу у заторах, ніщо не може зрівнятися з насолодою свіжим повітрям. Повітряні фільтри салону відіграють життєво важливу роль у забезпеченні водія та пасажирів чистим повітрям, адже вони запобігають потраплянню у салон автомобіля різноманітних забруднювальних та шкідливих речовин

Типи фільтрів
Стандартний повітряний фільтр салону Toyota

Виготовлений із високоякісного нетканого матеріалу, повітряний фільтр салону допомагає утримати забруднювальні речовини, перш ніж вони потрапляють в салон автомобіля.

Вугільний повітряний фільтр салону Toyota

Виготовлений з того ж матеріалу, що і стандартний фільтр, але оснащений додатковим шаром активованого вугілля, що підвищує його ефективність в утриманні забруднюючих речовин, в тому числі алергенів і вихлопних газів.

Ціни на повітряні фільтри

Стандартний фільтр салону Toyota

Вугільний фільтр салону Toyota

від 360 грн. з ПДВ

від 915 грн. з ПДВ

* Ціни, що наведені в таблиці представлені для ознайомлення користувачів сайту «Автоконцепт» з данною продукцією. Вся інформація, що розміщена на сторінці, не є публічною офертою.

Детальніше про відповідність фільтрів до Вашої моделі Toyota, включно ціни, дізнавайтесь у сервісного консультанта Тойота Центр Луцьк «Автоконцепт» за тел.: 38 (050) 309 84 44, 38 (050) 400 77 09, 38 (0332) 78 39 33.


Підтримуйте свою Toyota у формі, справною і свіжою завдяки повітряним фільтрам салону Toyota та насолоджуйтеся очищеним досвідом водіння.

Рекомендовано регулярно перевіряти стан фільтру салону кожні 15 000 км пробігу, і ось чому:
  • Повітряні фільтри блокують подразнюючі і шкідливі речовини: пилок, озон, пил і вихлопні гази, щоб запобігти їх негативному впливу на здоров’я водія та пасажирів.
  • Вони забезпечують салон свіжим повітрям, роблячи Вашу подорож приємнішою.
  • Вони підтримують продуктивну роботу системи кондиціонування Вашого автомобіля за будь-яких погодних умов.

Пам'ятка для клієнта

повітряні фільтри салону Toyota

Повернутися назад